news-details

فیلم وحشی گری پلیس آمریکا، اسم رمز لشگریان یزید در ایران ۱۴۰۱

روشن کردن اینکه مهسا امینی را کشتند یا بواسطه هزار درد و مرض زمینه ای و مادر زادی کشته شد، را به همان هیات های تحقیق و  تفحص هایی می سپاریم که مسئولین تشکیل داده اند. امید است که سرنوشت و خروجی این هیاتها  همچون چند مورد قبلی نباشد! بگذریم و به مسئولینی هم که بابت این اتفاق اظهار تاسف کردند و قول رسیدگی هم دادند کاری ندارم. این بهترین، ساده ترین و انسانی ترین شیوه برخورد با این تراژدی تلخ و حساسیت برانگیز بود صرف نظر از اینکه خود آنها در بقا و حیات گشت ارشاد چقدر نقش داشته و دارند.

در این میان آنچه که بیشتر از مرگ مهسا امینی آزارمان داد و دنیا را جای چندش آوری برای زندگی نشان داد، مواضع غیر انسانی و کثیف بعضی افراد در فضاهای رسانه ای و مجازی بود. این عده بعد از شنیدن عبارت های " پلیس کار غیر قانونی انجام نداده، مرگ مهسا امینی یک مسئله عادی و طبیعی در یک پروسه قانونی بوده و پلیس به وظیفه اش عمل کرده" دل و جرات پیدا کرده و دل بیمار و ذهن بدتر از یزیدشان  وقیحانه به این نتیجه رسید که؛  "می خواست  حجابیش را رعایت کند تا دستگیر نشود" بعدها این قوم همگی به پخش یک کلیپ از وحشی گری پلیس آمریکا، پرداخته و به این نتیجه مهم رسیدند که در قیاس با پلیس آمریکا، این پلیس از سر مردم ایران زیادی هم هست! سلولهای خاکستری این قوم هم پیاله خالی از هرگونه اخلاق و جوانمردی آنهم در ماه های شهادت و اربعین شهید مبارزه با ظلم و ستم و اسطوره جوانمردی، در حالی که همواره داعیه یاری و یاوری او را دارند، به این نتیجه رسید که از یک انشای قدیمی بی مزه و تکراری و نخ نما استفاده کنند! این باند مخوف خالی از هرگونه مهر و عطوفت پدری و انسانی بجای دردمندی از مرگ مظلومانه دختر ۲۲ ساله و درخواست پیگیری رسیدگی به ابعاد تاریک و پنهان ماجرا، انشای قدیمی خود را از حافظه یارانه خود بیرون کشیدند و با عوض کردن بعضی اسامی، معصومه علی نژاد، شبکه من و تو، حزب کومله کردستان و دایی و بعضی از اعضای خانواده مهسا امینی را پشت این فتنه خود خوانده، معرفی کردند، تو گویی معصومه علی نژاد و شبکه من و تو این دخترک جوان را بازداشت و مهسا در بازداشتگاههای من و تو و مسیح علی نژاد جان داده است!

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا بعد از ماجرای جورج فلوید، در برابر خانواده جورج فلوید زانو زد و از او عذر خواهی کرد و پلیس خاطی به زندان طولانی مدت محکوم شد و هدیه مالی بس سنگین و ارزشمند به خانواده سیاه پوست پورن استار اهدا شد! کسانی که امروز به طور یکپارچه، هماهنگ و فله ای کلیپ وحشی گری های پلیس آمریکا را به نشانه تطیهر پلیس ایران، نشر می دهند آیا اگر چنین اتفاقی برای ناموس و خانواده خودشان هم‌ پیش بیاید همین موضع را در پیش می گیرند و می گویند ناز شصت پلیس، چون در آمریکا ۴ تا پلیس وحشیانه و خود سر عمل کرده اند، پس مرگ دختر و ناموس ما در بازداشتگاه گشت ارشاد امری عادی و قانونی بوده و دختر ما حقش بوده کشته شود چون چند تار مویش از زیر روسری بیرون زده بود! سابقه و تاریخ نشان داده مسئولی که در دادن این شعارها سلطان همه " بازی کننده با کلمات و شعارها"  بوده، بعد از گند کاری، اختلاس و تقلب های آقا زاده اش، با خواندن یک انشای نخ نما، تقصیرها را به گردن صهیونیست ها انداخت!  


امروز هزار و چهارصد و اندی سال از واقعه کربلا گذشته است. دیگر نه یزیدی وجود دارد و نه عمر بن سعدی اما کارنامه و عملکرد این آقایان با اسم رمزهای مشترک، نشان می دهد اگر یزید سر از خاک بردارد و امام حسین (ع) از آسمانها و بهشت به زمین نزول کنند، اینان نه به هزاران درهم و سکه طلای یزید، بلکه به فلوسی اندک و سکه ای حلبی پا در رکاب یزید می گذارند و اصول اخلاقی و جوانمردی و جوانمردانگی را آنچنان زیر پا می گذارند که تمامی لشگریان یزید و لشگریان صد سرزمین و اقلیم، آنطرف تر انگشت حیرت به دهان، تا نوک پای خود را بگزند!

چه خوش گفت امام حسین روحی فدا که اگر دین ندارید، لااقل آزاده مرد باشید" من که در دین نداری این گروه شکی ندارم و از آنها هم انتظار جوانمردی ندارم. وقتی این دو را که نداشته باشی دیگر از تو هیچ چیز باقی نمی ماند....

به اشتراک گذاری این مطلب!