news-details

شایعه جنجالی یک پیشکسوت در خصوص بازیکن استقلالی/ ساپینتو بی‌خبر از تمام ماجرا!

طی چند روز گذشته برخی اخبار پیرامون بازگشت محمد نادری به استقلال مطرح شده است.

یکی از بازیکنانی که در پیش‌فصل صحبت از بازگشتش به استقلال مطرح شده بود، محمد نادری مدافع هافبک سابق سرخابی‌ها بود که درنهایت این پروژه به شکست انجامیده و این بازیکن با آلتای اسپور در لیگ دسته اول ترکیه به کار خود ادامه داد.  نکته قابل توجه اینکه این بازیکن در ابتدا با پیشنهاد استقلالی‌ها مواجه شد اما در ابتدا با پاسخ منفی خود تا مدت‌ها مدیران آبی را بلاتکلیف نگه‌داشت اما زمانی که ترکیب این تیم بسته شد، این بازیکن هم برای بازگشت اعلام آمادگی کرد.

در ادامه و طی چند روز گذشته نیز دوباره برخی اخبار پیرامون این موضوع یعنی بازگشت نادری به استقلال درحالی شنیده می‌شود که با توجه به ترافیک ایجادشده در خط دفاعی و کیفیت بازیکنان این تیم در این پست و همچنین جناح چپ استقلال، نه ساپینتو درخواستی برای بازگشت نادری ارائه داده و نه مدیران این باشگاه مذاکره جدیدی را با این بازیکن داشته‌اند. در واقع این‌طور شنیده می‌شود که اگر هم ساپینتو به‌دنبال جذب بازیکن جدید باشد این بازیکن مدافع میانی و چپ نخواهد بود.

در این خصوص شنیده می‌شود یکی از پیشکسوتان استقلال که در سال‌های اخیر بعضا با موضع‌گیری‌های عجیب خود جنجال‌های زیادی را به‌پاکرده، در باز شدن پرونده بارگشت نادری به استقلال بی‌تاثیر نبوده و این شایعه توسط او و برخی اطرافیان نادری رسانه‌ای شده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!