news-details

راز صدرنشینی استقلال؛ تعویض‌های طلایی!

تیم استقلال در حالی با یک گل شهرخودرو را شکست داد که بازیکنان تعویضی این تیم اصلی ترین نقش را در زدن این گل داشتند.

تیم فوتبال استقلال در هفته بیست و پنجم لیگ برتر موفق شد با یک گل میهمانش شهرخودرو را شکست دهد که می‌توان این نتیجه را مهم‌ترین یا یکی از مهم‌ترین پیروزی‌های این فصل آبی پوشان دانست.

شاگردان مجیدی در حالی در این بازی پیروز شدند که این اتفاق را به سختی و با گلی دیرهنگام رقم زدند تا یکی از دشوار ترین پیروزی‌های این فصل خود را مقابل تیم قعرنشین شهرخودرو تجربه کنند.

آبی پوشان علیرغم اینکه از ابتدای نیمه دوم با میل تهاجمی زیادی در زمین حضور یافتند و بارها به دروازه میهمان شأن نزدیک شدند، اما همواره دست خالی باز می‌گشتند تا در شبی که برای افزایش فاصله امتیازی‌شان با تیم دوم نیاز مبرم به امتیازات کامل این بازی خانگی داشتند، کار برای شأن دشوار تر شود.

آبی پوشان در حالی در دقیقه ۸۸ به تک گل خود در این بازی رسیدند که ۴ بازیکن تعویضی آنها روی این گل نقش مهمی داشتند. حرکت از زبیر نیک نفس آغاز شد پاس وی ابوالفضل جلالی را از سمت چپ به حرکت واداشت. جلالی توپ را بلند روی دروازه شهرخودرو ارسال می‌کند. ضربه سر اول را ژستد می‌زند و حسین زاده همان توپ را با حرکتی آکروباتیک به دیرک دروازه می‌کوبد و در برگشت این آرمان رمضانی است که دروازه شهرخودرو باز می‌کند.

روی این گل زبیر نیک نفس، ابوالفضل جلالی، امیر حسین حسین زاده تأثیر داشتند و آرمان رمضانی هم بازیکنی بود که دروازه را باز کرد تا ۴ بازیکن تعویضی استقلال اصلی ترین نقش را روی این گل و شکل‌گیری یکی از مهم‌ترین پیروزی‌های این فصل داشته باشند.

به اشتراک گذاری این مطلب!