news-details

آخرین وضعیت مصدومان تراکتور

پزشک تیم فوتبال تراکتور در خصوص آخرین وضعیت مصدومان این تیم توضیح داد.

به گزارش نود پرس، مسعود عباس‌زاده در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت بازیکنان تیم، اظهار داشت: اکبر ایمانی که پس از بازی با پدیده دچار پارگی و هماتوم عضله دو قلوی ساق پا شده بود، باید روند درمان چهار الی شش هفته را طی می‌کرد.

وی افزود: بر اساس نتایج حاصل از ام آر آی کنترلی قبل بازی با مس، حجم بسیار اندکی از هماتوم باقی مانده و مشکل جدی در عضلات ساق پای بازیکن وجود ندارد. ایمانی می‌تواند زیر نظر مربی بدنساز تمرینات انفرادی را آغاز کند و با شروع دور جدید تمرینات، با صلاح دید کادرفنی، به تمرینات گروهی اضافه شود. ایمانی در روزهای تعطیلی نیز به طور مستمر فیزیوتراپی کرده و وضعیتش خوب است.

عباس‌زاده در خصوص وضعیت رضا دهقانی نیز توضیح داد: این بازیکن که در بازی با سپاهان دچار پارگی و آسیب رباط‌ها و تاندون‌های مچ پا شده بود، به دلیل طولانی بودن روند درمان، اجازه جراحی ندادیم.

وی افزود: بر اساس نتایج حاصل از ام آر آی کنترلی، تمامی رباط‌های این بازیکن ترمیم یافته و نیاز به جراحی ندارد. تمرینات بدنسازی دهقانی پیش از بازی با مس آغاز شده بود و پس از چند جلسه تمرین انفرادی، به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد. دهقانی طی هفته اخیر در تبریز حضور داشته و فیزیوتراپی کرده است.

پزشک تیم فوتبال تراکتور درباره وضعیت مصدومیت سعید واسعی، اظهار داشت: این بازیکن حین تمرین دچار پارگی عضله دوقلوی ساق پا شد. بر اساس نتایج حاصل از ام آر آی، خونریزی و پارگی تایید شد و چهار الی شش هفته طول دوره درمان این بازیکن است.

وی خاطرنشان کرد: واسعی فیزیوتراپی و تمرینات انفرادی انجام می‌دهد و می‌خواهیم در اسرع وقت مصدومیتش بهبود یافته و به تمرینات بازگردد.

به اشتراک گذاری این مطلب!