news-details

قلعه‌نویی:در عالم برزخ هستیم

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: هر چه روز مسائل روحی و روانی کار می‌کنیم هنوز نشاط تیمی ما برنگشته است.

به گزارش نود پرس از تبریز، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی با تراکتور اظهار داشت: تراکتور تیم پرشورها است. چندین سال در این تیم بودم. خاطرات و فراز و نشیب‌های زیادی داشتیم. در مجموع خاطرات خیلی خوبی با مردم آذربایجان و طرفداران تراختور عزیز داشتیم.

وی افزود: بازی به خاطر شرایط آب و هوایی یقیناً بازی سختی خواهد بود. ما مشکلات خودمان را داریم. هر چه روی مسائل روحی و روانی کار می‌کنیم هنوز نشاط تیمی ما برنگشته است ولی باز هم از بچه‌ها تشکر می‌کنم. با همه مشکلاتی که به خاطر کسر 7 امتیاز داریم نهایت تلاش‌شان را می‌کنند.

سرمربی گل گهر با اشاره به حذف از جام حذفی عنوان کرد: در جام حذفی هم بازی بسیار خوبی انجام دادیم اما از موقعیت‌ها استفاده نکردیم و حذف شدیم. امیدواریم بتوانیم فردا با یک بازی خوب سه امتیاز را بگیریم و ان‌شاالله اگر 7 امتیاز ما برگردد می‌توانیم مدعی اول قهرمانی هم باشیم. با توجه به اینکه تیم از نظر روحی و روانی برمی‌گردد امیدواریم این مهم اتفاق بیفتد و حق به حق‌دار برسد. واقعاً ظلمی بود که به مجموعه گل‌گهر و تیم فوتبالش کردند و در تاریخ فوتبال بی‌سابقه بود. شاید به خاطر امیر قلعه‌نویی بوده ولی در مجموع امیدواریم تلاش و تا لحظه آخر مبارزه می‌کنیم که ان‌شاالله در جدول شرایط خوبی پیدا کنیم.

قلعه‌نویی گفت: اگر 7 امتیاز را برگردانند با توجه به روندی که داریم می‌توانیم بین مدعیان باشیم. امیدوارم فردا بازی خیلی خوبی باشد و بتوانیم با سه امتیاز برگردیم. واقعا به این برد احتیاج داریم تا شرایط‌مان در جدول بهتر شود. الان در عالم برزخ هستیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!