news-details

صیادمنش در راه انگلیس!

رسانه انگلیسی از آغاز مذاکرات هال سیتی با مهاجم ایرانی بعد از توافق با باشگاه فنرباغچه خبر داد.

به گزارش نود پرس، روز گذشته رسانه های ترکیه از توافق باشگاه هال سیتی انگلیس با فنرباغچه برای جذب قرضی اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان خبر داد.

در جدیدترین خبر در این زمینه صفحه «اخبار هال سیتی» اعلام کرد طبق گزارش ها،  هال سیتی پس از آنکه با باشگاه های الکساندر پسیچ و اللهیار صیادمنش به توافق نهایی رسید، در روز های آینده درباره شرایط شخصی با این دو بازیکن مذاکره کند.

هال سیتی رضایت باشگاه فنرباغچه را کسب کرده و قرار است صیادمنش به صورت قرضی راهی انگلیس شود. این باشگاه قصد دارد در مرحله دوم نظر شخصی این بازیکن را در این زمینه جویا شود و شرایط مهاجم ایرانی را بشنود.

صیادمنش در سال 2019 از استقلال با مبلغ 750 هزار دلار با قراردادی 5 ساله به فنرباغچه پیوست. این بازیکن جوان در آن زمان جایی در ترکیب تیم بزرگ ترکیه ای نداشت و به همین خاطر در دو مقطع به صورت قرضی برای استانبول اسپور و زوریا اوکراین بازی کرد.

دوران درخشان صیادمنش در زوریا رقم خورد و او در فصل گذشته عملکردی عالی داشت. به همین خاطر مشتریان زیادی پیدا کرد. در صورت نهایی شدن انتقال این بازیکن به صورت دائمی 20 درصد مبلغ انتقال این بازیکن به جیب باشگاه استقلال می رود.

به اشتراک گذاری این مطلب!