news-details

انتظار بارسایی‌ها از هموطن مسی؛ چالش های بزرگ پیش روی آگوئرو

با بازگشت آگوئرو به تمرینات بارسلونا، هواداران انتظار دارند که این بازیکن بتواند اوضاع آشفته تیم را متحول کند.

به گزارش نود پرس، روزنامه اسپورت کاتالونیا در جلد امروز خود از بازگشت آگوئرو و دمبله به تمرینات بارسلونا نوشت و با تیتر «باروت بیشتر» از مسلح‌ شدن تیمِ کومان در بازی‌های آینده صحبت کرد.آگوئرو  از زمانی که خریداری شده هنوز نتوانسته برای بارسلونا بازی کند. او برای حل مشکل خط تهاجمی وارد تیم شد و باید دید چه زمان می‌تواند برای این بارسای آشفته بازی کند.

اسپورت در گزارش خود نوشت که 5 چالش بزرگ پیش روی هموطن و دوست صمیمی مسی است. بازیکنی که قرار بود با لئو زوجی عالی در بارسلونا تشکیل دهد که این اتفاق رخ نداد. این 5 چالش و انتظار بزرگ بارسایی‌ها از آگوئرو را در زیر مشاهده کنید:

*ما جام و گل می‌خواهیم آگوئرو !

بارسلونا باید به روند گلزنی بازگردد و آگوئرو یکی از مهمترین بازیکن‌های تیم است. او گل‌های زیادی در اتلتیکو مادرید و مخصوصا در منچسترسیتی به ثمر رسانده که این گل‌ها باید در بارسلونا نیز وارد دروازه‌ حریفان شود.

همچنین بارسلونا به جام نیاز دارد و آگوئرو باید نشان دهد که همچنان بازیکن منحصر بفردی است و می‌تواند برای کسب قهرمانی‌ها تلاش کند. او با اینکه 33 سال سن دارد ولی می‌تواند نیوکمپ را به اوج شادی و بارسا را به سطحی بالا برساند.

*اضافه شدن نقشه‌های تاکتیکی به بارسلونا

بازگشت آگوئرو می‌تواند نقشه‌های متفاوت تاکتیکی وارد تیم کند و او می‌تواند با بازیکنان دیگر زوج‌های خوبی را تشکیل دهد. این تیم اکنون بدون مسی و گریزمان شدیداً وابسته به گل و تشکیل یک زوج گلزن است. برخی‌ها معتقد هستند که زوج آگوئرو و ممفیس و حضور آنسو فاتی یا عثمان دمبله در کنار آنها می‌تواند مشکل تهاجمی بارسلونا را حل کند.

*جادوانه شو؛ تقویت آمار گلزنی 

آگوئرو در 3 تیم ایندیپندنت آرژانتین، اتلتیکومادرید اسپانیا و منچسترسیتی انگلیس توانسته در 777 بازی به آمار فوق العاده 426 گل و 141 پاس گل دست یابد. او در بهترین سطح از فوتبال در لیگ برتر به مدت 10 سال بازی کرد و در 7 فصل توانست بیش از 30 گل برای سیتیزن‌ها به ثمر رساند. آگوئرو را یک فرد گلزن می‌نامند و این بازیکن می‌تواند آمار خود را با حضور در بارسلونا تقویت کند.

*انگیزه‌ات را بالا ببر

پس از جدایی غیرمنتظره لیونل مسی، سطح انرژی آگوئرو به شدت افت کرد و حتی بسیاری عنوان کردند که این بازیکن دوست دارد بارسا را ترک کند. او الان به یک مهره بزرگ و امیدوار کننده برای آبی‌اناری‌ها بدل شده و باید بتواند با بازیابی انگیزه خود به مرد آنها لقب گیرد.

بارسلونا پس از مسابقات فیفادی ، یک شنبه میزبان والنسیا در یک بازی مهم و حیاتی است. باشگاه به کومان اعتماد کرده و هواداران نیز امیدوار هستند تا با این وقفه و بازگشت بازیکنانی مثل فاتی، دمبله و آگوئرو بتوانند مقابل خفاش‌ها به پیروزی دست یابند.

به اشتراک گذاری این مطلب!