news-details

خبری خوش برای پرشورها از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی

سرپرست تیم تراکتور گفت: پنجره نقل و انتقالاتی تیم پس از اعلام وصول پرداخت بدهی هر کدام از پرونده‌ها، تا سه روز باز می‌شود.

به گزارش نود پرس، کاظم محمودی در گفت‌وگویی اظهار داشت: ما از روز یکشنبه هفته جاری اردوی آماده‌سازی پیش فصل را در هتل المپیک تهران آغاز کرده‌ایم. اردوی خوبی بوده و تمرینات منظمی پشت سر گذاشته‌ایم.

وی با اشاره به بازی دوستانه تراکتور مقابل تیم هوادار، گفت: این دیدار، روز گذشته در سه نیمه برگزار شد که تراکتور فوتبال بسیار خوبی به‌ویژه در دو نیمه انجام داد. ما نیمه سوم از بازیکنان جوان استفاده کردیم؛ البته آنان نیز عملکرد خوبی داشتند و تنها روی یک پنالتی بحث برانگیز، گل دریافت کردیم. این بازی با نتیجه دو بر یک به نفع تراکتور به پایان رسید.

کاظمی ادامه داد: دومین بازی تدارکاتی تراکتور، روز جمعه (۱۶ مهر) در تهران مقابل مس رفسنجان برگزار خواهد شد که امیدوارم فوتبال خوب و بدون مصدوم را شاهد باشیم.

سرپرست تیم تراکتور با تمجید از عملکرد بازیکنان جوان اضافه شده به تیم، توضیح داد: بازیکنان جوان و همچنین باتجربه‌های تیم همچون محمدرضا اخباری، پیمان بابایی، اکبر ایمانی، سعید واسعی، هادی محمدی، سامان نریمان جهان، محمد عباس‌زاده و ... با عملکرد خوبشان نشان دادند که تیم بسیار خوب و تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان راهی مسابقات می‌شود و نتایج خوبی کسب خواهیم کرد.

وی ادامه داد: ما روز شنبه نیز تست‌های پزشکی قبل از آغاز لیگ برتر را در ایفمارک پشت سر می‌گذاریم و سپس برای پیگیری تمرینات، عازم تبریز می‌شویم.

محمودی با قدردانی از مالک باشگاه به دلیل پرداخت بدهی پرونده شکایت خارجی، گفت: پیش از این نیز به هواداران قول داده بودیم که پنجره نقل و انتقالاتی به‌زودی باز می‌شود که با تلاش مالک باشگاه، بدهی سه بازیکن و یک مربی خارجی که پرونده‌شان در فیفا باز بود، پرداخت شد.

وی ادامه داد: پنجره نقل و انتقالاتی تیم پس از اعلام وصول پرداخت بدهی هر کدام از پرونده‌ها، تا سه روز باز می‌شود. قابل ذکر است بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال، پنجره نقل و انتقالاتی ۱۵ تیم لیگ برتری بسته است؛ اما هجمه‌ای که روی تراکتور وجود داشت، قابل قیاس با سایر تیم‌ها نیست. برخی خبرگزاری‌ها و دوستان بی‌انصافی کردند.

وی تاکید کرد: با بازشدن پنجره نقل و انتقالاتی، از بازیکنانی که به‌تازگی جذب شده‌اند هم استفاده می‌شود و بسیاری از مشکلات مرتفع خواهد شد.

محمودی خاطرنشان کرد: بنده به عنوان یک هوادار در خدمت باشگاه تراکتور هستم و امیدوارم هواداران به عنوان سرمایه‌های اصلی تیم از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خوشحال شوند. واقعیت این است که آقای زنوزی خودش یک هوادار تراکتور است و به همین دلیل بیش از هر فرد دیگری، به فکر مرتفع کردن مشکلات بود.

وی با بیان اینکه جای هواداران تراکتور در ورزشگاه‌ها خالی است، توضیح داد: امیدوارم با دستورالعمل جدید فدراسیون فوتبال، بتوانیم از هواداران به عنوان یار دوازدهم استفاده کنیم و با حمایت آنان، عملکرد خوبی داشته و جوابگوی محبت‌شان باشیم.

سرپرست تیم تراکتور با بیان اینکه همواره جوان‌گرایی و استفاده از بازیکنان بومی، دغدغه فوتبال دوستان بود، گفت: استارت این کار زده شده و نتیجه آن طی سال‌های آتی مشخص می‌شود؛ البته بازیکنان جوانی همچون ایران‌خواه، فتحی، سلامی و قادری فصل گذشته به تیم اصلی راه یافته و عملکرد درخشانی داشتند که باعث شده تعدادی از آنان به تیم ملی امید نیز دعوت شوند.

وی با انتقاد از مصاحبه یکی از کارشناسان فوتبال تبریز، اظهار کرد: به نظر می‌رسد ایشان اطلاعات کافی از درون تیم و کیفیت بازیکنان جذب شده، ندارد. امیدوارم کارشناسان عزیز با اطلاعات کامل، مصاحبه کنند.

 محمودی در گفت و گو با سایت تراکتور با بیان اینکه هواداران صاحبان اصلی تراکتور هستند، تاکید کرد: من، آقای زنوزی و سایر دوستان به عنوان نماینده هواداران اجازه نمی‌دهیم مشکلات زیاد شود و موفق به کم کردن حواشی شده‌ایم. هواداران صبر کنند، این تیم حرف‌های زیادی در آینده برای گفتن دارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!