news-details

توپخانه مجیدی هر روز بر علیه یک نفر!

اگر چه مجیدی توضیح زیادی درباره هدف خود از صحبت‌های اخیرش نداده است، اما به نظر می‌رسد بیشتر کنایه‌های سرمربی استقلال به سخنگوی باشگاه باز می‌گردد.

 فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال در مصاحبه‌ای به انتقاد از شرایط فعلی استقلال پرداخت و اوضاع تیم و باشگاه را اسفناک توصیف کرد. در لابه لای صحبت‌های سرمربی استقلال، او به موضوع جالبی اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی هم به جای کار کردن فقط پشت تریبون‌ها هستند و با پچ‌پچ کردن در فضای مجازی چوب لای چرخ تیم و مربی می‌گذارند. من حواسم به همه دشمنان و سرباز پیاده‌ها هست. برخی‌ها با حضور من دست‌شان کوتاه شده و شروع به حاشیه‌سازی می‌کنند.

مجیدی با بیان اینکه برخی‌ها به جای کار کردن فقط پشت تریبون هستند، کنایه را به کسی زد که در باشگاه استقلال پست دارد. سرمربی استقلال اعتقاد دارد که این افراد به جای اینکه به استقلال کمک کنند، دنبال اهداف دیگری هستند.

در میان اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال، اسماعیل خلیل‌زاده رفتنی شده است و تنها سه نفر به نام‌های مهدی عبدیان، حجت نظری و حمیدرضا آصفی باقی می‌مانند. عبدیان نشان داده که رابطه بدی با مجیدی ندارد و چندین بار در محل تمرین حضور داشته و با وی جلسه برگزار کرده است. همچنین پیش از دربی برگشت این فصل از لیگ برتر، عبدیان به اعضای تیم پاداش داد. آصفی نیز رسانه‌ای نیست و کمتر از او صحبتی دیده شده است. تنها شخص باقیمانده حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال است که معمولاً هر هفته نشست خبری برگزار می‌کرد؛ کسی که اظهاراتش چند بار مورد انتقاد قرار گرفته بود.

اگر چه مجیدی توضیح زیادی درباره هدف خود نداده است، اما به نظر می‌رسد بیشتر کنایه‌های سرمربی استقلال به سخنگوی باشگاه باز می‌گردد.

توپخانه  فرهاد مجیدی این روزها فعال تر از همیشه و بر علیه این و آن مشغول تهیه آتش است! 
یک روز او بر علیه عبدیان عضو هیئت مدیره استقلال مصاحبه کرد و او را پلاستیک فروش خطاب کرد، چند روز پیش بر علیه مددی حرف زد و حالا در لابلای حرف هایش حجت نظری را مورد لطف و عنایت خود قرار داده است.
این رویه همیشگی فرهاد مجیدی است که وقتی جایی کار می کند، هیچگاه  بالادستی هایش را از الطاف خود بی نصیب نمی گذارد!

به اشتراک گذاری این مطلب!